O nas

Przedsiębiorstwo Turystyczno Kajakowe PLUSK zaprasza Państwa w sezonie letnim na spływy kajakowe na terenie Litwy po rzekach: Ula, Mereczanka, Niemen, Dubysa, Salcza, Święta, Minija, Biała Hańcza, Jura, Lakaja, Żejmena, Neris. Na terenie Łotwy: Gauja, na terenie Białorusi: Kanał Augustowski, Niemen. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu imprez kajakowych, usługach turystycznych i obsłudze klientów na terenie Polski, Białorusi, Litwy i Łotwy.

Specjalizujemy się w organizowaniu spływów kajakowych. Wysoka jakość naszych usług sprawiła, że nasi klienci powracają, a my staliśmy się firmą dobrze rozpoznawalną w regionie. Dbając o wygodę naszych gości, dostosowujemy każdy spływ kajakowy do indywidualnych potrzeb. To nasi klienci są dla nas najważniejsi, dlatego tak wiele uwagi przywiązujemy do ich wygody i bezpieczeństwa na wodzie.

W ofercie dodatkowej istnieje możliwość zamówienia samochodu, który będzie przewoził bagaże uczestników spływu na całej trasie, dowoził zaopatrzenie z pobliskich sklepów, przywoził obiadokolacje na miejsca biwakowania oraz wykonywał inne usługi wg zapotrzebowania uczestników spływu.